1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ve molam pomognetemi:(

Дискусија во 'Канта' започната од ivana1999, 7 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. ivana1999

    ivana1999 Активен член

    Се зачлени на:
    7 октомври 2013
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    видете од почетокот ми беше само другар онака предобар другар 24/7 пишевме,се слушавме на телефон се гледавме и тие работи,после дојде време ко се договоривме да излезиме се смувавме таа вечер,останавме ко контакт се беше перфектно,дури и подобро одколку порано..но го засакав навистина го засакав..година и пол сакав едно дете после него го најдов овај,не е дете кое ја заслужва мојата љубов незнај да сака,можи да ја има секоја во градот..а шо најдов во него јас? незнам навистина незнам,после се смувавме пак за мојот роденден,овие две вечери никогаш нема да ги заборавам вервајтеми..толку преммногу ми значи незнам..а во последно време не ни пишиме скос сме ладни еден спрема друг..си мислам ма дај бе ке го заборам и онака беше само авантура за мене ама не:/ нешто не иди неможи..ко беше пијан ми рече секогаш дури сум пијан ја кажвам вистината и ми рече ивана те бендисвам и проба да ме смува,ама јас се тргав нејкев сепак пијан беше..епа сега кажетеми како да дознам дали сака нешто со мене,или слично..дека навистина не бива ова вака,секоја вечер плачам па:/ помош..Фала однапред<3
     
  2. Simona-15

    Simona-15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 октомври 2013
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    1
    takvite so mozat da ja imaat sekoja vo gradot najcesto neznaat da sakaat (ima isklucoci) nie kako zenski sekogas sakame da bideme taa so kje go promeni prvata so kje ja zasaka ja bi ti preporacala da si najdes novo tipche i pocni da mislis celo vreme na nego koga kje se setis na ovoj odma pomisli na drugiot kje vidis deka deluva jas od iskustvo ti kazuvam
     
    На ivana1999 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. ivana1999

    ivana1999 Активен член

    Се зачлени на:
    7 октомври 2013
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    ama nejkam pocetok so nov,sakam kraj so nego..onaka ko ke sum so nego se custvuvam ispolneto ii onaka presrejkna..sega zasega nema sansi da zasakam nov..ama ke probam,verajme maksimalni sili davam za da pomini ova..inace sakase iskreno nekolku pati..znaj da saka ama ne sekoja..
     
  4. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
    Девојче се знае каков е крајот со него-ќе те бара кога ќе е пијан само.
    Ако си девојка на повик,во ред тогаш.

    http://forum.femina.mk/vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/,нема потреба од нова тема.
     
  5. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    ако тоа го прави кога е пијан само-нема храброст да го направи кога е трезен
    па алкохолот му дава сила
    избегнувај го верувај дека Казанова не ти е потребен :!: :* :hug:
     
  6. DigY

    DigY Популарен член

    Се зачлени на:
    4 мај 2011
    Пораки:
    3.479
    Допаѓања:
    6.477
    Само една работа знам-Да ни е здрав и жив форумов и да памти вакви теми , за после неколку год коа ќе ја најдеш темава-да се згазиш од смеење.
     
  7. ivana1999

    ivana1999 Активен член

    Се зачлени на:
    7 октомври 2013
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    ke probam nekako da se trgnam od nego,ali navistina nemozam i stvarno sum onaka premnogu privrzana za nego,i + ne samo koga bil pijan tuku i na chat i vo zivo mi imase receno ti zasluzvas mn pojke predobra i preuba si:) toa e toa
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.