1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ve molam za mislenje

Дискусија во 'Канта' започната од ElenaBoo9, 3 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ElenaBoo9

  ElenaBoo9 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јули 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo
  Imam eden problem, potocno ne jas mojot decko. Pred okolu 2-3dena imavme analen seks bez zastita se ponina dobro dodeka ne pronasol na net deka pri analen seks bez zastita moze da se zaboli od HIV.. neznam sto da mislam kje ve zamolam za vase mislenje, soveti ili pak iskustvo.
  Vi blagodaram odnapred ❤
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  25.776
  Допаѓања:
  170.754
  Пол:
  Женски
  Се дрогираш девојче????
  Срамота имаш дечко, а ред за на форум незнаееш да прегледаш да видиш...
  А бе не само ХИВ и Сида имаш.
   
  На Insatiable13, Petar80 и Скопјетесакам им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.291
  Допаѓања:
  169.375
  Пол:
  Женски
  А ти си ХИВ позитивна?!
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.361
  Пол:
  Женски
  аман бре едуцирајте се...имала анален и зеде отвори профил и тема да не праша и таа незнае што...кој во кого се сомнева?ти во него или обратно?и не се отвора нова тема за ова имаш каде на друго место да прашаш

  П.С Феминки или овие младината се стварно неписмени или некој си прави мајтап со нас демек ке се запалиме и ке земиме да советуваме....ми се смачи од глупости читање
   
  На JollyGirl, cresa-jagoda, 1209 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.941
  Пол:
  Женски
  На кои апчиња све 2та?
   
 6. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  45.048
  Пол:
  Машки
  Метадонче хааа
  А бе да не имал некој од вас закачено ХИВ-че па сега си бара оправдување дека е од газето ццццц
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.