1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

VE MOLAM ZA ODGOVOR

Дискусија во 'Канта' започната од monika123321, 13 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monika123321

  monika123321 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Jas i deckomi imavme odnosi i sve bese ubavo so kondom i pred da svrsit go izvaj i jas bev sednata na krevet i m isvrsi na gradi i spermata se prolea do pred pi*kava,znaci imase edna kapka sperma na vaginava moja i odma ja izbrisavme. Sega ve molam da mi kazete dali imam sansi da zabremenam???? :( a vcera mi zavrsi ciklusot
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  Огромни се шансите! :!:
   
 3. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.543
  Има. Сперматозоидите се познати по тоа што навечер излегуваат од шамивчето со кое биле избришани и си го бараат патот назад во вагината. За најсигурно натерај го дечко ти да го фрли тоа со што се бришел надвор, некаде подалеку од каде што живееш, бидејќи сперматозоидите губат ориентација по 3 поминати километри.

  Со среќа!
   
  На rossonerka, anabel-a, potterholic и 5 други им се допаѓа ова.
 4. monika123321

  monika123321 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ne sum iskusna i mala sum ve molam ne me zafrkavajte
   
 5. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.036
  А не си мала за да се е**ш :^)
   
  На Filiposka и LadyIvvy им се допаѓа ова.
 6. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.659
  Колку мала си? :^)

  Не си бремена, остај ги нив. :lol:
   
 7. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со Elenuskaa?Значи колку и да имаш години треба да пазиш и тоа многу можеби немам некои години но сепак и не сум толку смотана,почекај некое време,па провери и ВНИМАВАЈ друг пат :fubar: :fubar: :!: :!:
   
 8. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  не си бремена не се секирај. а ако не е тајна колку години имаш?
  поздрав мила
   
 9. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.036
  Да не ме сватат некои други погрешно али сепак девојкава не е мала за да се е*е, а мала е за да се едуцира да знае за такви работи, дека треба да внимава, ма ајде бре глупости :^) :^)
   
 10. artemis

  artemis Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  Трудна белким не си, и во ред е да прашаш.
  Ама ова зборот со ѕвездата, мислам некако не ти личи ни на возраст ни за форум.
   
  На Danni79 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  909
  За каква бременост за каков секс пишуваш бре девојче на порталот видов дека си имала само 6 години :x
   
 12. monika123321

  monika123321 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ema te molam iskren odgovor :/
   
 13. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
  монике колку години си ма ти? Како тоа 6 си напишала? Не е можно да почнаа децава на 6 години да се сексат, и да мислат на бременост, кога ни менструација немаш добиено.
   
 14. monika123321

  monika123321 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  lazni mi se godinite radi odredeni pricini
   
 15. AnaMKD

  AnaMKD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  115
  Некој опасно си игра мајтап со сите :)))
   
 16. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.036
  Еден клуч на темава и ајт со здравје
   
  На AnaMKD му/ѝ се допаѓа ова.
 17. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  649
  Пол:
  Женски
  Хахаха, да се смеам или да плачам ??!?! Живи глупости пишувате бре ... ако не сакате вака да се бламирате во јавноста најдете си на гугл се за секс, или овде на сајтов, а не вака да те зафркаваат мала ..... позз
   
 18. monika123321

  monika123321 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  neznam zosto tolku me napagate sto rekov loso samo prasav i sum uplasena dali mozi da se zabremeni ako ti kapne na vaginata toea e se so sakam da go doznaam :((((
   
 19. m.a.f.i

  m.a.f.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  176
  не може да се забремени ти пишав и погоре што си се исплачила толку...еее х да е толку лесно дете да се направиии...уживај ајде
   
 20. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667
  А зошо пред да се сексаш не си прашала дали може да се забремени, и не си се потпрашала за се и едуцирала туку на форуми шрашуваш за да ти се смеат сите? Аман до кога децава ке се плеска*т без никаква едукација и знаење за тој чин бре? И стварно колку години имаш???
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.