1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ve molam za sovet

Дискусија во 'Канта' започната од flower18, 17 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. flower18

  flower18 Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Kako mozes da zabremenis, i dali ako vi dojde den pred termino ima sansi da si bremena , ve molam za pomos , znam deka e problem ako ni kasne ama stoznam
   
 2. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  Дали имаше незаштитен однос ?
   
 3. Chunga-Lunga

  Chunga-Lunga Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  37
  Како не Ви е мака да отварате теми за тролање :fubar:
   
 4. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  Не велам дека не сум против отварањето на НОВА ТЕМА кога веќе постојат многу за вакви прашања ама тоа е што е . Сепак тука сме за помогниме на оние кои бараат помош и не се доволно информирани за некои работи.
   
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  756
  колку сте само мрзливи ,,,,,,,,,значи од мрза не пребарувате низ форумов туку одма трасссссссс отвори нова тема па си можела да го сместиш прашањево во одредена тема што веке ја има и таму девојките би ти одговориле ане вака најлесо е одманова тема глупости не видени од вас
   
  На ancetupance му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ancetupance

  ancetupance Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  164
  Flower18, со малку трпение и повеќе логика си можела да видиш веќе постоечка тема на форумов адекватна на тоа прашање.
   
 7. flower18

  flower18 Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Dobro blagodaram
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.