1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

VE molamm da mi kazete se za prviot sostanok so decko!!!

Дискусија во 'Канта' започната од baby15, 9 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baby15

  baby15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Sakamm da mi pomognete da mi dadete soveti kako treba da se ponasam se se ....na prviot sostanok ...sreda ke izlezm ...so negoo ve molamm kazete mi se!!!!!!!
   
 2. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  Прво прочитај си правила на форумот!!
  Второ има ваква тема можеш да си прашаш у соодветна тема!
  Трето не ти е поставена темата у соодветна категорија!

  И да како може ние да ти кажеме како да се понашаш!! Понашај се природно! Биди тоа што си!
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.686
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
  Јас мислам да поседиш дома уште некое време, убаво да развиеш стратегија и тогаш да одиш во напад.
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.715
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.