1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vecera za godisnina od brak

Дискусија во 'Канта' започната од SANY4E, 28 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SANY4E

  SANY4E Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  zdr se blizi i toa slavenje sakam da go iznenadam soprugot so ve4era imam staro crveno vino daj te nekoja kombinacija za so nego...
  [mod-kirilica:z5sqnmtx][/mod-kirilica:z5sqnmtx]
  [mod-dupla:z5sqnmtx][/mod-dupla:z5sqnmtx]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.601
  Допаѓања:
  59.538
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.