1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"Veke sum imala" sex so zensko

Дискусија во 'Канта' започната од Jasminkabibibi, 25 август 2016.

?

Искуства

 1. Споделете

  5 глас(а)
  83,3%
 2. Искуства

  2 глас(а)
  33,3%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  Не сум имала ама звучи возбудливо:)
  Ако има такви личности би било убаво да споделат:)Инаку сум за ако е возбудливо зашто да не се проба:P
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Скопјетесакам

  Скопјетесакам Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  9.200
 3. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
 4. xGrapefruitx

  xGrapefruitx Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  241
  Јас гласав за "Споделете" :$
   
  На CuteSugar, Mr. Right, Ketchup и 2 други им се допаѓа ова.
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.739
  Допаѓања:
  136.272
  Пол:
  Женски
  Не сум имала и не сакам да имам. Мислам претерано е малку, немам ништо против тие што сакаат. Но сепак се знае за што се маж и жена.
   
 6. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.499
  Допаѓања:
  39.479
  Јас за искуства. :inlove:
   
  На Mr. Right, xGrapefruitx и Jasminkabibibi им се допаѓа ова.
 7. Bambi123

  Bambi123 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  36
  Од толку многу мажи на светов- не би била со женско, коа има природен алат, зашо ми е нешто друго :lol::lol::lol:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.