1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Veruvate li vo duhovi?

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 18 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  2.601
  Пол:
  Женски
  Mnogu od luge neveruvaat no ajde da go vidime vaseto mislenje Feminki :D :lol: :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
  drugata-nauka/dali-veruvate-vo-duhovi-t257/
  Проверете дали постои таква тема пред да отворите нова и пишувајте на кирилица според правилата на форумот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.