1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Veza so zafaten muskarac

Дискусија во 'Канта' започната од Fejza, 7 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. srcence1607

    srcence1607 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2012
    Пораки:
    2.364
    Допаѓања:
    2.470
    Пол:
    Женски
    Јаоо жено па сад чемо да вас пријавимо на Све за љубов, бризином пужева стичиче Катарина с екипом да вас сними тако дивна фамилија с децом, па онда шваљерком, вереницом па маштовита бајка сузе су ми кренуле на хепи енд, изузетних бича у њу, па мало сузе, мало награде, Дон кафе кесица-кафа неодољивог укуса и тако даље. Ми чемо онако у постовиме дати подршци.Надам се да нечеш да заборавиш да не поздравиш, онака Јованка Броз стајл махање- Волим форум Фемина, форум верних саветника, кој толку су се ангажовали, да је просто невероватно.
    Молим едну кесицу Дон кафеа-кафа неодољивог укуса за Билката и Михајло, јер се надамо да че се једном у децении појавити на овај леп форум и обрисати све вакве фејк адресе и никове. Јааоо шта би радили ми без њих :$

    Молим аплауз, :clap: бичемо веома захваљни и додирнути ако пустите и неку сузу. Знамо да нам лепо стоје сузе али ми смо јачи од виртуелне судбине и нечемо плакати. Велики поздрав и до твог сограџанина Харија Мата Хари за таку дирљиву песму, понела ме је. :bow: :bow:
     
    На eloves и Barbie20 им се допаѓа ова.
  2. omg92

    omg92 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 март 2014
    Пораки:
    325
    Допаѓања:
    582
    Пол:
    Машки
    Ја da ти kaжем шта да workash. Idi to the closest prodavnica i pitaj do they sell живот. Ќе собереме money, ќе донираме само прави нешто попаметно во животов наместо да тролаш по форуми.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.