Veza so zafaten muskarac

Дискусија во 'Канта' започната од Fejza, 7 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. srcence1607

srcence1607 Популарен член

Се зачлени на:
    22 ноември 2012
    Пораки:
    2.347
    Допаѓања:
    2.469
    Јаоо жено па сад чемо да вас пријавимо на Све за љубов, бризином пужева стичиче Катарина с екипом да вас сними тако дивна фамилија с децом, па онда шваљерком, вереницом па маштовита бајка сузе су ми кренуле на хепи енд, изузетних бича у њу, па мало сузе, мало награде, Дон кафе кесица-кафа неодољивог укуса и тако даље. Ми чемо онако у постовиме дати подршци.Надам се да нечеш да заборавиш да не поздравиш, онака Јованка Броз стајл махање- Волим форум Фемина, форум верних саветника, кој толку су се ангажовали, да је просто невероватно.
    Молим едну кесицу Дон кафеа-кафа неодољивог укуса за Билката и Михајло, јер се надамо да че се једном у децении појавити на овај леп форум и обрисати све вакве фејк адресе и никове. Јааоо шта би радили ми без њих :$

Молим аплауз, :clap: бичемо веома захваљни и додирнути ако пустите и неку сузу. Знамо да нам лепо стоје сузе али ми смо јачи од виртуелне судбине и нечемо плакати. Велики поздрав и до твог сограџанина Харија Мата Хари за таку дирљиву песму, понела ме је. :bow: :bow:

На eloves и Barbie20 им се допаѓа ова.
  2. omg92

omg92 Истакнат член

Се зачлени на:
    22 март 2014
    Пораки:
    325
    Допаѓања:
    579
    Ја da ти kaжем шта да workash. Idi to the closest prodavnica i pitaj do they sell живот. Ќе собереме money, ќе донираме само прави нешто попаметно во животов наместо да тролаш по форуми.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.