1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

VICKO

Дискусија во 'Дом' започната од ivanka355, 21 април 2017.

 1. ivanka355

  ivanka355 Нов член

  Се зачлени на:
  21 април 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Gi prebarav temite i mislam deka treba da ja otvoram ovaa tema. Skoro kupiv poveke proizvodi od Vicko i sum prijatno iznenadena. kakvo e vaseto iskustvo?
   
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.685
  Пол:
  Женски
  Vicko има навистина многу интересни и квалитетни производи, има голем избор и од нивната палета на производи, посебно може да се избере убав производ за подарок.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
  Имам мал тостер. Бев задоволна. Офамна не го користам. Се расипа.