1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Victoria secret show

Дискусија во 'Канта' започната од MarijaaaaaaaM, 11 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarijaaaaaaaM

  MarijaaaaaaaM Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Здраво Феминки :)

  Сакав да ве прашам што мислете за ова шоу и како ви се допаѓаат девојките (нивнiтe телa).
  Во последно време слушам многу негативни коментари во врска со нив биле аноркесични вакви такви :D
  Па ме интересира какво мислење имата вие ;)
   
 2. mystic999

  mystic999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Најубави мегу манекенките, не џабе се во Victorija's Secret...згодни, убави, шармантни, атрактивни :* , мајка природа, малку пластика и многу напорно вежбање :sweat: - се во служба на убавината...многу вложуваат во сопствениот изглед ама им се враќа во милиони, а за тоа дали се анорексични? :^) па прашање на вкус е, ама таков тип на девојки не ни можат да бидат полнички :!:
   
 3. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555

  mystic999 не се согласувам со тебе! :x Мислиш Миранда, Алесандра и сите останати имаат пластични операции? :fubar: Инаку манекенките се многу паметни, убави и не се анорексични!! Адријана Лима и незнам уште кој се по 75 кг заради мускулите. Секој ден вежбаат по 6 часа. А инаку шоута им се прекрасни, но сепак од 2011 беше најубаво! Поздрав :*
   
 4. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  сите се прекрасни.. овде ке ја извојам Адријана Лима најубава ми е ^^
   
  На IamSexyAndIKnowIt и Angel-Adriana им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.