1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Victorious

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Tikitiki, 29 јуни 2014.

 1. Tikitiki

  Tikitiki Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Мислам дека нема ваква тема и бидејки ја гледам серијава на никелодион и ми еинтересна решив да направам нова тема :) и во мегувреме, да не знае некој каде можам да ја гледам серијава онлајн :D
   
 2. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски

  Прикачени фајлови:

 3. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.977
  Допаѓања:
  24.108
  Пол:
  Женски
  Керка ми ја гледа опседната е со серијава,интересна серија покрај малава и јас и ММ ја гледаме,интересна е за деца а и за возрасни ;) ко излегуваја нови епизоди со душа ги чекавме, штета што повеќе не се снима,сега на местото од Викториус игра Сам и Кат,ја обожавам Кат (Аријана Гранде) за жал неможам да ја поднесам Сам (џенифер мк крти) или како и да и се пишува името, уште од I Carly ме нервираше
   
 4. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  104
  на кој канал ја има или на интернет ја гледате? :)
   
 5. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.977
  Допаѓања:
  24.108
  Пол:
  Женски
  Ние директно на Nickelodeon гледаме
   
 6. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски
  И јас директно на Nickelodeon ја гледам..Иначе ја има и на нет.Серијата е многу интересна,смешна и та е тинејџерска :D :P
  Многу ја сакам серијата не пропуштам ни една епизода и ако овие се репризите снимањето е завршено ама сепак мн интересна е :lol:
   
 7. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски
  Ете најдов тука ги имаш сите епизоди од 4те сезони http://www.free-tv-video-online.me/internet/victorious/