1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

VIP Survivor

Дискусија во 'Канта' започната од butterfly33, 11 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.100
  Се надевам дека нема ваква тема... Сакав да подискутираме за реалното шоу VIP Survivor, кое започнува утре на телевизија Сител. Со душа го чекам секоја година. Многу ми е интересно и имам желба да се пријавам. Ама сигурно не е лесно...
  Дали вие го следите ова реално шоу и дали би се пријавиле ако имате можност? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.899
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.