Vo dilemaa... :S

Дискусија во 'Канта' започната од Anddi, 16 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anddi

  Anddi Активен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  ZENSKI VE MOLAM ZA POMOS...Imam slusnato deka na bremena zena mozi da mu dojdi menstruacija ama ke mu traj pola od ta so ja ima( primer ako mu traj 8 dena ako e bremena ke traj 4 ili ako e 5 dena pola 2 dena)..VISTINA E??
   
 2. Anddi

  Anddi Активен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  POSTO MENE OBICNO MI TRAJ 6 DENA SEGA GLEDAM MI SE POJAVUVA KAFEAVA TECNOST A MI E 4TI DEN A KAFEAVOTO NA 6TIOT DEN MI SE JAVUVAA :worried:S
   
 3. Micika80

  Micika80 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  454
  Допаѓања:
  289
  Вистина е ;) . На форумов и имаше некоја таква тема за трудници што не знаеле дека се бремени,дека добивале првите неколку месеци ама дека крварењето било поразлично од правата редовна менструција.Јас сум слушала и претходно дека жени имале некоја импровизирана менструација за време на бременост и тоа не било ништо страшно.
  Ако нешто те плаши помини до кај својот гинеколог и реши си ја дилемата, не се вознемирувај од муабети, ако не знаеш што е точно :?:
   
 4. Anddi

  Anddi Активен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Lele :worried:S fala mnogu za pomosta! :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.