1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

vosok-sekerna pasta

Дискусија во 'Канта' започната од Smileee, 9 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Smileee

  Smileee Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  12
  sakav da ve prasam podobro e so topol/laden vosok depilacija na noze , ili so sekerna pasta .. ?
  (moze ima vakvo prasanje no nemozam da baram bidejki se brzam :D )
   
 2. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

  t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  335
  Зависи кој како.... јас обично со ленти со восок се депилирам, најбрзо и наједноставно, имам пробано да ја направам шекерната паста неколкупати и безуспешно.... И затоа што ми е сигурно, сигурно ми е :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.940
  Пол:
  Женски
  telo/depilacija-so-sekerna-pasta-t5661/
  telo/
  Имаш теми за секакви депилации и за секој дел од телото. Додека чекаш одговори можеш да прочиташ.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.