1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vrska so musliman

Дискусија во 'Канта' започната од vikica000, 15 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vikica000

  vikica000 Активен член

  Се зачлени на:
  15 април 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Jas veke 2 dena se muvam so musliman... dali vie go opravduvate toa... ili gresam sto go pravam toa?
   
 2. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.094
  Пол:
  Женски
 3. vikica000

  vikica000 Активен член

  Се зачлени на:
  15 април 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  vrskata mene ne mi e seriozna... mozi i jas dobro ne objasniv...:worried:
   
 4. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.094
  Пол:
  Женски

  Врската дали ти е сериозна или несериозна не е важно, таква тема веќе постои!
  Можат да се измислат милион различни наслови, суштината е таа.
  Пред да отвориш нова тема, прво разгледај дали истата веќе постои, вака им отвараш работа на модераторите, оваа тема бидејќи е дупла секако во канта ќе заврши.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.