1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vrska so ozenet ...

Дискусија во 'Канта' започната од Havajka.20, 14 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Havajka.20

  Havajka.20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ke ve zamolam ako sakate da gi ostavite vasite komenari za ova sto mislite..dali imate iskustvo ??
   
 2. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.126
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.