Water absorbing crystals

Дискусија во 'Слободно време' започната од pop, 1 август 2014.

 1. pop

  pop Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Имате ли видено некаде да се продаваат?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Во Џамбото.
   
 3. pop

  pop Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Цело Џамбо го поминав не најдов вакви :( Да бидам појасен овие кристали ја апсорбираaт водата не се раствараат .Во Џамбо видов само онакви ароматични.