1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

we heart it

Дискусија во 'Канта' започната од agnes, 8 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. agnes

  agnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  тука ќе можеме да постираме некои од сликите што ни се допаѓаат на оваа страница па навалеете
  ако е дупла клуч
   
 2. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
 3. agnes

  agnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  ti vide vo spojler sto pisuva????
   
 4. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
  Па потрудисе да пронајдеш,а не само да пишеш ставете клуч,само се трупаат теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.