Wedding accessories

Дискусија во 'Свадба' започната од macciii, 12 август 2010.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
  Еве една супер идеја.. наместо китенки (цвеќиња) на сватовите да им се стави по некој беџ :) ем е интересно, ем ќе им остани за успомен.. ги има во Скопје... сега само слики.. ако некој сака информации нека пише ЛП :) изборот е доста голем а и евтини се :)

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На elanor, Spidy, Lovely93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.010
  Пол:
  Женски
  Добар почеток на односот снаа-свекрва. :geek: :D
   
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
 4. elanor

  elanor Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  592
  Пол:
  Женски
  Дел од идеите што ги искористив за мојата свадба. Некои од нив се лесно изводливи.
   

  Прикачени фајлови:

 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
 6. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
  Еве некои добри комбинации за свадба.. незнав каде да ги сместам сликите.. ако има посебна тема преместете ги..

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.633
  Допаѓања:
  14.584
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.633
  Допаѓања:
  14.584
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • bfsbs.jpg
   bfsbs.jpg
   Големина на фајлот:
   115,7 KB
   Прегледи:
   149
 9. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.633
  Допаѓања:
  14.584
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 10. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.633
  Допаѓања:
  14.584
  Пол:
  Женски