Wedding love story

Дискусија во 'Свадба' започната од savana, 30 април 2014.

 1. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  Во последно време гледам дека многу актуелни се love story видеата. :)
  Можете да постирате видеа, спотови од песни кои може да послужат како идеја и инспирација за видео.
  Ако темава е дупла или пак сметате дека не е потребна слободно канта :lol:
   
 2. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.598
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=TiLjPJ9NSNE

  Видеово е прекрасно а ѕа невестата и младоженецот да не ѕборуваме прекрасен пар мн убаво погледнете ѓи преслатки се поѕдрав до нив
   
 3. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.907
  Пол:
  Женски
  видеото како што причитав во описот е снимано и составено според наијтресните делови од цела свадба.многу ми се јаки младоженциве!

  А ова е главното лав стори
   
  Последна измена: 4 април 2015
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.