1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wedding Planner

Дискусија во 'Канта' започната од nene88, 17 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nene88

  nene88 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2012
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  495
  Пол:
  Женски
  Дали би организирале професионалец да ја организира вашата свадба? Мене баш ми се допаѓа идеата некој друг да ми истрча се, јас само да уживам и да викам, тоа сакам и тоа сакам. :) Кај нас до скоро немаше некој кој се занимава со организирање на свадби. Под организација се подразбираше декорација на сала, китенки, бомбони и сл. Што вие подразбирате под организатор и планер на свадба?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.