1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wellneo Go4Slim Slimmies - Чоколади за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од The.Pink.Angel, 1 септември 2013.

 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  што мислите за чоколадите дали навистина слабеат и немат никакви последици ? дали се штетни? :) www.wellneo.mk
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  јас имам земано чоколадца за слабеање но не беа овие истите мене ме коштаа околу 25 денари едно мали беа јас земав многу но не ги употребував редовно и за тоа не видов резултати кога како ми текнеше да ги земав и нормално немаше резултати иначе мислам дека би требало да има некое фајде зошто одкако ке ги земеш после неколку минути тераат на голема нужда така да мислам треба да има ефект
   
 3. SwiFtiE-7330

  SwiFtiE-7330 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2013
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  112
  Јас ги порачав овие во неделата и сега чекам да стигнат. Се надевам дека ќе има резултати. :)
   
 4. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
  имаат ефект многу, ама не требале да се користат дур си во пубертет штетни биле, после тоа да.
   
 5. B-O-N-I

  B-O-N-I Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  15

  а од каде знаеш дека се ефикасни ? имаш некое искуство или познаваш некој што ги користел
   
 6. Venera.13

  Venera.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Абе зошто девојки фрлате пари на вакви глупости да не речам?? Дали мислите дека имаат ефект ваквите ствари? Проблемот е што ваквите производи имаат само јак и ефикасен маркетинг па затоа и ве залажуваат да ги купувате. Ако сакате да ослабнете треба само здраво и правилно да се храните, доколку сте во можност да вежбате,пешачите или трчате и тоа е тоа сигурно некој си чоколатца нема да ви помогнат да ги изгубите килограмите.....