1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wellneo Go4Slim Slimmies - Чоколади за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од The.Pink.Angel, 1 септември 2013.

  1. The.Pink.Angel

    The.Pink.Angel Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    497
    Допаѓања:
    132
    што мислите за чоколадите дали навистина слабеат и немат никакви последици ? дали се штетни? :) www.wellneo.mk
     
  2. Nana19

    Nana19 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    2.141
    Допаѓања:
    2.753
    јас имам земано чоколадца за слабеање но не беа овие истите мене ме коштаа околу 25 денари едно мали беа јас земав многу но не ги употребував редовно и за тоа не видов резултати кога како ми текнеше да ги земав и нормално немаше резултати иначе мислам дека би требало да има некое фајде зошто одкако ке ги земеш после неколку минути тераат на голема нужда така да мислам треба да има ефект
     
  3. SwiFtiE-7330

    SwiFtiE-7330 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2013
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    112
    Јас ги порачав овие во неделата и сега чекам да стигнат. Се надевам дека ќе има резултати. :)
     
  4. zaljubena18

    zaljubena18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2013
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    139
    имаат ефект многу, ама не требале да се користат дур си во пубертет штетни биле, после тоа да.
     
  5. B-O-N-I

    B-O-N-I Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јуни 2013
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    15

    а од каде знаеш дека се ефикасни ? имаш некое искуство или познаваш некој што ги користел
     
  6. Venera.13

    Venera.13 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    46
    Допаѓања:
    15
    Пол:
    Женски
    Абе зошто девојки фрлате пари на вакви глупости да не речам?? Дали мислите дека имаат ефект ваквите ствари? Проблемот е што ваквите производи имаат само јак и ефикасен маркетинг па затоа и ве залажуваат да ги купувате. Ако сакате да ослабнете треба само здраво и правилно да се храните, доколку сте во можност да вежбате,пешачите или трчате и тоа е тоа сигурно некој си чоколатца нема да ви помогнат да ги изгубите килограмите.....