1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

White Bim Black ear

Дискусија во 'Филмови' започната од Hotty125, 14 октомври 2011.

 1. Hotty125

  Hotty125 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  25
  Сте го гледале филмов? Стар е.Снимен е во 1977 ,но е во боја и е еден од најубавите филмови.
  Руски е , ама на линкчево подолу има превод.
  нема да можете да се воздржите да не плачете:').толку е прекрасен..музиката, пејсажите и сите тие моменти го прават еден од најубавите филмови.Мислам дека старите филмови се подобри.Имаат нешто необично .Сегашниве се ефект до ефект.
  Ова е филмот кој може да ве смени како човек.
  ВЕ МОЛАМ НЕ ГО СПОРЕДУВАЈТЕ СО СОВРЕМЕНИОТ ФИЛМ ,,Hachiko a dog's story''
  затоа што овој филм е 10 000 пати подобар!
  Кога ќе бидете слободни , можете да го гледате филмов.Нема да зажалите.
  Јас повеќе немам што да напишам..треба да се гледа:)
  Кој го гледал нека пише.[/color]
  Еве линк од филмот
  http://video.kylekeeton.com/2010/06/whi ... movie.html
   

  Прикачени фајлови:

  • 11.jpg
   11.jpg
   Големина на фајлот:
   28,6 KB
   Прегледи:
   99
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.