1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

WhiteLight

Дискусија во 'Лице' започната од seasopraime, 14 април 2014.

 1. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  На темата за избелување на заби имам поставено прашање ама нема одговори па решив да отворам нова тема за овој избелувач и да ги слушнам вашите мислења, дали сте го користиле,ефект,дали ги избелува и умртвените заби кои се потемнеати и пломбите тоа највеќе ме интересира фала однапред :) :rofl:

  http://www.belizabi.com/
   
 2. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Незнам дали избелува или не, ама знам дека го имаш истото на Алиекспрес за 5 долари, немој да се излажеш да нарачаш од овие и да им го платиш 10 пати поскапо. Еве ти линк ако сакаш да си го нарачаш, ако пише некој позитивно искуство и јас нема да се двоумам да го нарачам :)
  http://www.aliexpress.com/item/1set...eth-Whitener-Whitelight-Gel-YM/532975886.html