1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wii Fit

Дискусија во 'Фитнес' започната од MrsH, 15 септември 2010.

 1. MrsH

  MrsH Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  133
  Што мислите вие?Дали сте ослабеле ,колку е ефективно?Јас го имам уште за Нова Година си го купив ама немам почнато да вежбам :$ ме мрзи а и не требаше да ослабам ама сега си кладов едно 10 кг па се мислам да почнам па кажете вашите мислења и искуства.
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  А што е тоа Wii Fit ?
   
 3. Nebitno21

  Nebitno21 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2020
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  47
  Wii Fit е возбудлива видео игра дизајнирана од Nirendo's Hiroshi Matsunaga :)