1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

WISHLIST

Дискусија во 'Канта' започната од LetsTalkFashion, 6 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LetsTalkFashion

  LetsTalkFashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  879
  Незнам дали има ваква слична тема , доколу има клуч и канта.
  Идејата секој да си постира слики(или да напиште што) од работите кои се на неговата "wishlist" ми изгледа интересно.
  Значи работи кои сакате да ги имате а сеуште не сте ги купиле или не можете да си ги дозволите.
  Мислам дека сите знаат што е "wishlist" ако некој не знае , се мисли на работи кои посакувате да ги имате.
  И феминки ? ... што се наоѓа на вашата "wishlist"??? :inlove:
   
 2. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  7.048
 3. LetsTalkFashion

  LetsTalkFashion Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  879
  во wishlist не се подразбира само "модно" парче , за мене темата е различна но доколку администраторите на фемина мислат поинаку нека ја избришат
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.