1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wow tea

Дискусија во 'Диети' започната од Borgo, 15 март 2017.

 1. Borgo

  Borgo Активен член

  Се зачлени на:
  10 март 2017
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Дали некоја од вас го пие чајов? Наводно бил многу добар и ефикасен?
   

  Прикачени фајлови:

 2. Chanell*

  Chanell* Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2016
  Пораки:
  4.206
  Допаѓања:
  31.934
  Пол:
  Женски
  Каков сака нека биде,900ден не давам за чај па последен да е! :D
   
  На Mirjam4e, Borgo, ♡BuBaLe♡ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Elena982

  Elena982 Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Го има ли некој користено чајов да сподели искуство дали чајот е добар?
   
 4. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  6.691
  Допаѓања:
  44.135
  Пол:
  Женски
  Каква намена има чајов?
   
 5. Elena982

  Elena982 Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Чај за слабеење
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  251
  Пол:
  Женски
  Има два вида за детоксикација и за слабеење. Го пиев тој за слабеење и можам да кажам дека за џабе лупнав 900 денари.