Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

X ФАКТОР-Македонски на Сител

Дискусија во 'Канта' започната од LudaDevojka, 20 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Оваа есен ке почне шоуто кое сите го очекуваме....
  http://sitel.com.mk/mk/x-faktor-prijavete-se
  Знам дека има тема ваква ама ова за Македонски Х фактор :*
   
 2. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  Нема да има македонска верзија.На сител ке се емитува српската за која веќе постои тема.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.030
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.