1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

X Factor (Фактор Икс)

Дискусија во 'Канта' започната од Primadonna, 4 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  Британско талент шоу кое од оваа есен ке почне да се емиитува во Македонија.Многу личности имаат стекнато слава од ова шоу.Во оваа тема ке можеме да коментираме за се' што ке се случува :)

  http://www.sitel.com.mk/mk/x-faktor

  И да,ја видов темата за американската верзија но овде ке можеме да коментираме општо за шоуто.
  Но,ако сметате дека темата треба да биде избришана слободно нека оди под клуч :)
   
 2. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  Мене ми е многу мило што сител ќе го емитуваат х factor.. Веќе бев изгубила надеж дека и тие можат да се подобрат! :clap:
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Toprak

  Toprak Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  277
  Едно време имаа Фактор Х со Сашо бајачот, и оваа да не е таква :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.276
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.