1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

YAZ таблети

Дискусија во 'Канта' започната од Eva.1, 26 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eva.1

  Eva.1 Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Да ве прашам колку се безбедни yaz таблетите, контра ефекти и сл?
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  757
  еве ти линк од темата побарај прво не отварајте нови само без врска му отварате работа на модераторите да ги бришат темите послеhttp://forum.femina.mk/seks/kontraceptivni-tableti-t117/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.