1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Youtube-филмови со превод

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Verges, 5 мај 2020.

 1. Verges

  Verges Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Сакам да започнам да снимам филмови на youtube со превод. За да ја исполнам таа цел ми треба ваш предлог за филм,кое ќе биде моето прво видео.
   
 2. poi

  poi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2019
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  2.124
  Пол:
  Женски
  Сакаш ти да ги снимаш филмовите или да преведуваш веќе снимени филмови? Каква замисла имаш?