1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

za femina

Дискусија во 'Канта' започната од kumanovce, 24 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kumanovce

  kumanovce Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  дали мозе темите кои ги имам напишано и да ги избришам поздрав ве молам за одговор и каде има таква опција ?/
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Не можеш да ги избришеш темите што ги имаш отворено, можеш само да заклучиш твоја тема (доколку ја имаш) во Љубовни проблеми, инаку не се бришат темите.
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.884
  profil/kumanovee/
  Се работи за иста феминка? :^)
   
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Незнам, али едната има една година помалку :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.