1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zaljubena vo ozenet

Дискусија во 'Канта' започната од bebce91, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bebce91

  bebce91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Dosega ne procitav vakva tema na forumot,a znam da ne sum ednistvenata...Neznam sto da napravam,zaljubena sum do usi nemozam bez nego,a i toj bez mene...No za zal ima familija(zena,tri deca) ve molam za pomos :(
   
 2. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
  vrski/vrska-so-zenet-covek-t287/
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Веќе ми се смачи да објасувам се едно та исто. Џабе некому со зорт ќе му ги отвараш очите, кога тој слеп си е роден.
  Поздрав
   
 4. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
  Џабе е Лоли, 4 мислења од кои 2 нови теми - Љубов-Што да му купам на дечко ми за роденден. А во втората тема-дечкото е оженет, со три деца :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.