1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zapoznavanje i ljubov preku net?

Дискусија во 'Канта' започната од Alexa.24, 11 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alexa.24

  Alexa.24 Активен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  12
  Hey Girls 8) Me interesira dali ste imale iskustvo so zapoznavanje na nekoj preku net..( se znae..FB, pa imas prilika da dzirnes nekoja fotka ili friend..), sto e od tvojot grad, ali ne zivee vo Mk..kolku drzi svesta da posakas nekoj sto ne si go ni videla seuste :fubar: ...Thnx :*
   
  На acezmija му/ѝ се допаѓа ова.
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.