1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zbuneta devojka, neznae sto so sebe

Дискусија во 'Канта' започната од jana---p, 2 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jana---p

  jana---p Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Имам 21 година и имам проблем. Имам врска што не можам баш и да ја наречам врска. Веќе сме заедно 5 години, но не знам на што сме. Секогаш кога ќе раскинеме, а тоа се случува многу често, тој е прв што се јавува. Но секогаш си оди по негово, не ме слуша јас што зборувам и никогаш не ги поправа работите мене што ме иритираат. Бевме разделени два месеца, и повторно сме заедно. Неговите блиски знаат дека сме заедно, ме има запознаено и со неговите родители, меѓутоа тешко е да се разбереме. Некогаш мислам дека ме сака, а некогаш дека воопшто не ни помислува на мене.
  Ќе ве молам да ми одговорите на мојот проблем, како вие мислите да го решам. Сум пробала многу пати да го оставам, но мислам дека тоа е невозможно. Знам дека ако се сака се може, но јас незнам како.
  Однапред благодарна...
   
 2. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.197
  Допаѓања:
  89.440
  Пол:
  Женски
  На jana---p и cecilia им се допаѓа ова.
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.