Форумџика на годината 2020

zdr

Дискусија во 'Канта' започната од digitron, 28 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. digitron

  digitron Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  5
  Каде на одмор 8)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Има теми кои се поврзани со патувања. Не отварајте безпотребни теми кои веќе постојат.
   
 3. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  6.200
  Во "Канта" 8)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.