Zdravo :)

Дискусија во 'Канта' започната од LittleGirl626, 24 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleGirl626

  LittleGirl626 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2016
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Женски
  Здраво..
  имам еден проблем за кој ми треба помош..
  Со мојот партнер вчера одлучивме да имаме односи за прв пат (мене ми беше прв пат)..
  Легнавме што легнавме почнавме да се галиме да се соблекуваме, и дојде до тоа.. Тој пробуваше да ме скини, но јас имав големи болки.. во еден момент ме здоболе многу и јас малку се повлеков и тој го извади и сврши, (мислиме дека не свршил во мене, а и тој не ме скина не потече крв). И престанавме, подоцна кога јас си отидов дома видов дека ми потекло малкууу крв.. но имаше и нешто како кафеава течност..
  и сега незнам дали сум скината штом ми потече крв малку.. аа ии ќе се случи ли нешто ако малку свршил во мене.. ( Партнерот ми вика дека не свршив во мене и дека на време го извадил, и дека нема шанси да се случи нешто бидејќи не ме скинал скроз) Ве молам за помош:(:D
   
 2. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.133
  Пол:
  Женски
  Aman veke od vakvi temi !!!!!!!!!!!!!!!!
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.889
  Зошто пред да се впуштите во сексуални односи, прво не се малку едуцирате околу тоа и не користите заштита?
   
  На kim.k, crimson, mula и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  2.936
  Допаѓања:
  76.472
  Ајде фемина ехо уклучи се, да видиме оваа фина девојчица дали е скината или е сошиена таму долу:rofl:.
  Ама неработен ден е, којзнае дали ќе сака:(. И ако малку свршил внатре не може нешто многу да се случи, само малку бременка да останеш. Епа не е многу де:D . Само малку, оти малку свршил:!:.
   
  На zokipoki.1 и srhsejbsk им се допаѓа ова.
 5. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.426
  Пол:
  Женски
  Епа сега ако ти не знаеш како некој од овде ќе ти каже дали си скината или не? Ако баш толку сакаш повикај некој од машкиве членови да провери па да ти каже.
  Друго ако секоја од нас за секој наш проблем отвараме тема со наслов Здраво, до каде ќе стигнеме?
  За ваки скинати не докинти, кои не знаат кај им свршиле па бараат ние тоа да го утврдиме има милион теми, доста е веќе од тролови кои го загадуваат овој убав простор.
   
  На zokipoki.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.957
  Допаѓања:
  55.818
  Пол:
  Женски
  Хокус покус, скината си а за трудна не се секирај.
   
  На zokipoki.1, kim.k и Strumka22 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.