1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zdravo :)

Дискусија во 'Канта' започната од LittleGirl626, 24 мај 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. LittleGirl626

    LittleGirl626 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2016
    Пораки:
    156
    Допаѓања:
    267
    Пол:
    Женски
    Здраво..
    имам еден проблем за кој ми треба помош..
    Со мојот партнер вчера одлучивме да имаме односи за прв пат (мене ми беше прв пат)..
    Легнавме што легнавме почнавме да се галиме да се соблекуваме, и дојде до тоа.. Тој пробуваше да ме скини, но јас имав големи болки.. во еден момент ме здоболе многу и јас малку се повлеков и тој го извади и сврши, (мислиме дека не свршил во мене, а и тој не ме скина не потече крв). И престанавме, подоцна кога јас си отидов дома видов дека ми потекло малкууу крв.. но имаше и нешто како кафеава течност..
    и сега незнам дали сум скината штом ми потече крв малку.. аа ии ќе се случи ли нешто ако малку свршил во мене.. ( Партнерот ми вика дека не свршив во мене и дека на време го извадил, и дека нема шанси да се случи нешто бидејќи не ме скинал скроз) Ве молам за помош:(:D
     
  2. Ицолгудбејбе

    Ицолгудбејбе Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2015
    Пораки:
    404
    Допаѓања:
    1.144
    Пол:
    Женски
    Aman veke od vakvi temi !!!!!!!!!!!!!!!!
     
    На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.908
    Зошто пред да се впуштите во сексуални односи, прво не се малку едуцирате околу тоа и не користите заштита?
     
    На kim.k, crimson, mula и 2 други им се допаѓа ова.
  4. Emy867

    Emy867 Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 јануари 2014
    Пораки:
    4.208
    Допаѓања:
    93.605
    Ајде фемина ехо уклучи се, да видиме оваа фина девојчица дали е скината или е сошиена таму долу:rofl:.
    Ама неработен ден е, којзнае дали ќе сака:(. И ако малку свршил внатре не може нешто многу да се случи, само малку бременка да останеш. Епа не е многу де:D . Само малку, оти малку свршил:!:.
     
    На zokipoki.1 и srhsejbsk им се допаѓа ова.
  5. Strumka22

    Strumka22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2013
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    2.442
    Пол:
    Женски
    Епа сега ако ти не знаеш како некој од овде ќе ти каже дали си скината или не? Ако баш толку сакаш повикај некој од машкиве членови да провери па да ти каже.
    Друго ако секоја од нас за секој наш проблем отвараме тема со наслов Здраво, до каде ќе стигнеме?
    За ваки скинати не докинти, кои не знаат кај им свршиле па бараат ние тоа да го утврдиме има милион теми, доста е веќе од тролови кои го загадуваат овој убав простор.
     
    На zokipoki.1 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.121
    Допаѓања:
    76.425
    Пол:
    Женски
    Хокус покус, скината си а за трудна не се секирај.
     
    На zokipoki.1, kim.k и Strumka22 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.