zena za sva vremena sto znaci ???

Дискусија во 'Канта' започната од handyman, 21 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. handyman

  handyman Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2020
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Машки
  zdravo nov clen sum na forumov resiv da se pridruzam zatoa sto smetam i sakam da se druzam i razmenuvam mislenja i red drugi raboti za koja sto e i namenet ovoj forum od vreme na vreme citnuvav za i se i sesto pa ete da otvaram i jas tema se odnesuva za site sto se vo brak i koj sto sakaat da stapat vo brak dokolku gi ima poveketo gi povikuvam maskite clenovi da iskazat svoe isjasnuvanje so ovaa tema a ne samo kaj seksualnite temi da bidat prisutni sto se podrazbira pod naslovot ZENA ZA SVA VREMENA
   
 2. Summerbaby

  Summerbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2020
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  1.098
  Таа што ти останала на срце покрај сите други..
   
  На handyman му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  ќумрам:rofl:
   
  На RainbowButterfly, Limpan, Traveler91 и 22 други им се допаѓа ова.
 4. Liu

  Liu Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Онаа што исполнува најголем број од критериумите кои си ги замислил физички,психички духовно, онаа која што сакаш да е тука покрај тебе во се во животот, жената за која сметаш дека во ниту еден момент безразлика на тешкотијата, не би те предала и изневерила и заедно да створите едно мало топло гнездо. :)
   
  На handyman и MayDiamonds им се допаѓа ова.
 5. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  1.088
  Пол:
  Женски
  Ајде веселоооо :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

  Што ви е со темиве побогу... (facepalm)
   
  На poppie, candy.cane, minne992 и 11 други им се допаѓа ова.
 6. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  1.320
  Допаѓања:
  4.648
  Пол:
  Машки
  маахх, само јако :D
   
  На handyman, sunshinebabe, Tea678 и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.224
  Допаѓања:
  23.771
  Пол:
  Женски
  Песна од Жељко Јоксимовиќ.:music:
  Ме претркала @SugarHoney .;)
   
  На poppie, minne992, handyman и 3 други им се допаѓа ова.
 8. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.388
  Jas sjm taja!!1!11 :nod:
   
  На RainbowButterfly, Cherry333, Аргентина * и 7 други им се допаѓа ова.
 9. t.a.m

  t.a.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  288
  Жена за сите времиња ако мислеше така да гласи темава.Впрочем зборувајте македонски нели... Е таа жена е за век и векови една и неповторлива :*
   
  На handyman му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  2.414
  Допаѓања:
  34.744
  Пол:
  Женски
  Жени, конечно ќе бидат слободни сексуљавите теми.
  Сега е моменАтот да пишуваме. :D
   
  На Ugly Duckling, poppie, candy.cane и 7 други им се допаѓа ова.
 11. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.388
  Идеме во напад сега, 5 пара прсти да искршиме. 8-| :D
   
  На CrazyGirl15, Purplelilac и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.213
  Допаѓања:
  56.800
  Супер, и овој ги повикува машките членови да ни кажат што значи да бидеш жена :D
   
  На poppie, Dentina, candy.cane и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Celltica

  Celltica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2020
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  13.715
  Пол:
  Женски
  Па не било каква жена. Туку за сва времена :rofl:

  Плачам од темава :rofl::rofl::rofl:
   
  На poppie, candy.cane, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.224
  Допаѓања:
  23.771
  Пол:
  Женски
  Сега му е мајката сите таму.:rofl:
  Сите на дејт во 17:00 во ПДФ Секс.

  П.С Јас ќе каснам на забар сум.:bandit:
   
  На poppie, Bezimenka90, sunshinebabe и 3 други им се допаѓа ова.
 15. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.213
  Допаѓања:
  56.800
  А ние тука жена за 2020 бираме... Баш сме назадни, само за една година...
   
  На tinka-mace, Lollipop_123, Celltica и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  ау машко ја отвори темава????
  бетер очај:rofl:
   
  На poppie, SugarHoney и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 17. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.388
  Од 17 до 18 и толку, се затвара радња после. Кључ. :D
   
  На sunshinebabe и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 18. tripl6

  tripl6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2019
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  133
  Пол:
  Машки
  жена за сите времиња у превод, или со која што можеш да имаш полови односи било кога, спремна е во секое време.
   
 19. Celltica

  Celltica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2020
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  13.715
  Пол:
  Женски
  Тоа секс кукла е.
   
  На LadyLollypop, noteforself, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 20. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  8.286
  Допаѓања:
  50.143
  Пол:
  Женски
  Јас умирам:!:
  Не може двете да умираме :rofl:

  Он топик:
  Да готви, чист, пери, пегла и сус да седи да не презбора многу на мажО:nod:
   
  На poppie, Mantub, BabyD0ll и 4 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.