1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

zeni koi ne mozat da ostanat bremeni

Дискусија во 'Канта' започната од st-ojanovska, 8 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. st-ojanovska

  st-ojanovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  zdravo ajde pisete vie koi ne ste mozele da ostanete bremeni a ste gi napravile site analizi od stana na doktor ste probale se sto e mozno pa ste se svrtele kon bajacki,sveti mesta i sveti vodi pisete mi vase iskustvo
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.