zenska brutalnost

Дискусија во 'Канта' започната од Trikson, 25 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Trikson

  Trikson Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.