1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zenskata mi raskina....

Дискусија во 'Канта' започната од Lezbo, 20 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Znaci idev so edno cupe i pred nekoe vreme mi raskina,t.e bese biseksualka i si fati decko.Kako da ja prebolam?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.