1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ZESTOKO ILI NEZNO

Дискусија во 'Канта' започната од VozrasenMaz, 23 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VozrasenMaz

  VozrasenMaz Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  POVEKETO ZENI SO KOI SUM BIL SAKALE ZESTOK SEX.
  DALI E TOA ZARADI MOJOT KARAKTER I IZGLED ILI PROSTO SKRIENA ZELBA KOJA E REZERVIRANA PRETEZNO ZA IZLET NADVOR OD BRAKOT.
  ZBORUVAM ZA MAZENI ZENI SO KOI SUM IMAL FLERT
   
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.875
  Допаѓања:
  133.437
  Пол:
  Женски
  Добро што се пофали да знаеме кај да се обратиме ако ни треба жесток секс. Иначе, флерт или секс имаше со мажените жени?

  П.С. Не мора да пишуваш со големи букви, а и не е лошо да обрниш внимание на интерпукција. Уште подобро е да користиш кирилица...
   
  На Hristov, aleks blond, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.358
  Пол:
  Женски
  ZESTOKO ZESTOKO SAMO ZESTOKOOOOO!
  BLAZESI MU NA MAZENITE ZENI SO MOZAT DA FLERTUVAAT SO TEBEEE.
   
  На Hristov, Bender Rodriguez, YoungandBeautiful и 9 други им се допаѓа ова.
 4. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Ко професорка по македонски јазик звучиш кога им ги дава писмените на учениците :lol: ти пази ова, ти она, не мора вака да пишуваш, пиши вака... :lol:
   
  На Someonespecial, Tajnaotrovna, kjukli и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Бреј што си радознала иако знаеш дека темава и лудаков ке завршат во коорпа(блао речено)
   
 6. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.875
  Допаѓања:
  133.437
  Пол:
  Женски
  Па прво рече секс, па на крај флерт. Мора да бидеме на чисто шо имал со мажените жени :D
   
  На buba4e89, blondie100, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Човеков добар е... само ги збркал термините секс и флерт
   
 8. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.656
  Допаѓања:
  80.804
  Пол:
  Женски
  OD ZE$TOKO, $AMO VI$KI.
  NEZNO E ZA PI*KI.

  Во некој паралелен универзум веќе одамна горам во пеколот паа...yolo.
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Он не бара извод од матично(венчаница) за да види дали си мажена или не, ти речи му дека си мажена и готова ствар. Само претходно ќе мораш да одбереш една од двете услуги кои ги нуди, секс или флер, иако он мисли дека тоа му е исто ама нема везе. Може да направите компромис да биде полу флерт полу жесток секс.
  Под жесток секс подразбира тоа што ќе сврши уште пред и да почне па ќе остане само флертот како опција.
   
  На VIK-KIV и Sesil им се допаѓа ова.
 10. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.358
  Пол:
  Женски
  Јас па мислев да преземам драстични мерки и да се мажам само за него.
   
  На Jasminkabibibi, Mishela и Sesil им се допаѓа ова.
 11. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.875
  Допаѓања:
  133.437
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На blondie100 и JollyGirl им се допаѓа ова.
 12. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Ма не, не е он толку ригорозен, башка и дискретен е човеко, плус џабе го прави тоа... Таква понуда нема никаде, машките проститутки ке го тужат за дампинг цени :)
   
 13. VIK-KIV

  VIK-KIV Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Еј не ми го кради, мене ми се плаче за сексистички флерт ама каков ли сакам не знам грубо или нежно?:lol: Додека се одлучам јас па дај ти опиши се дискретен со добри хигиенски навики нуди и груб и нежен флерт упс секс,абе се исто ти е :rofl:.
   
  На Hristov и s1a1n1d1r1a1 им се допаѓа ова.
 14. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.875
  Допаѓања:
  133.437
  Пол:
  Женски
  овој нуди грубо... ако си по нежностите барај друг
   
 15. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.444
  Пол:
  Женски
  Не се тепајте човекот ќе ви учини и на двете. Бидејки се двоумиш би ти препорачала да си порачаш полу жесток секс тој ќе ти е таман.
   
 16. VIK-KIV

  VIK-KIV Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Што се грижиш со тебе грубо а со мене нежно како се пофали па можеби и 2те ќе не задоволи по 5минути сонување за флерт упс секс. Само немој СТРУМКАНА да ни го дрпне пред нос.
   
  На Hristov, Strumka22 и Sesil им се допаѓа ова.
 17. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.612
  Пол:
  Женски
  Жешкичко ако може. :party:(mooning)
   
  На Tajnaotrovna, Crna Dama и Sesil им се допаѓа ова.
 18. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.875
  Допаѓања:
  133.437
  Пол:
  Женски
  има он сила за сите ич да не секираш :D
   
  На Tajnaotrovna, VIK-KIV и kjukli им се допаѓа ова.
 19. Ignis

  Ignis Активен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2016
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  222
  Струмка...драга пријателице...дозволи.
  Извини унапред. Знам дека нозете на потписот се нежни ама мене ми прават мачнина во стомакот.(прееска бев да си повратам) има ли шанси да ги замениш со нешто друго?
  Ако мислиш дека е ова барање грубо од моја страна, те молам занемари го...јас ке си повраќам од време на време.:(
   
 20. VIK-KIV

  VIK-KIV Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2016
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Аман ти смеша годишни времиња на вакви горештини жешкичко тоа во зима со чајче пред камин што чури ако другото не чури ко што треба ;).
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 21. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  4.272
  Допаѓања:
  94.635
  Вие па...
  На овие жештини и жежок секс?!
  Абе поплави ќе се сторите:rofl:.
  Насит да се немало!]:)
   
  На Hristov, YoungandBeautiful, realGirl и 6 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.