zet domazet

Дискусија во 'Канта' започната од marilynucia, 24 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marilynucia

  marilynucia Активен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  koi vi se najsmesni glumci vo seriata zet domazet?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.966
  Допаѓања:
  47.868
  Пол:
  Женски
  serii-i-emisii/zet-domazet-t12484/
  Се замолува членката да ги прочита правилата на форумот за отворање нова тема и да пишува на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.