1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ziaja & Kolastyna

Дискусија во 'Тело' започната од glow, 18 февруари 2010.

  1. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    веке неколку години користам производи од козметиките на Зиаја и Коластина
    крема за лице од камилица
    лосион за отстранување на маке-ап
    крема за раце
    кокоа путерот
    лабело од маслинка и што ли уште не, и се евтини но и квалитетни-ПОЛСКА козметика на природна база
    и можете да правите и каталошки порачки ама првата треба да изнесува минимум 1300 денари
    имам и обетки од кај нив-сребрени
    продаваат и женски и машки парфеми како и акцесорис
     
  2. donna.17

    donna.17 Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    1.718
    Допаѓања:
    5.012
    Пол:
    Женски
    Мајка ми е зачленета во овој мултиллевел. Значи до сеа од се што имам пробано сум презадоволна.
    Сенките и пудрите од козметиката ПУРЕ се екстра. Сјајчињата лакови за нокти препаратите за лице од АЛОЕ пилинзи за тело и крем за раце од алги, лабело од портокал. Само што во последно време малку забушаваат ги нема сите производи на лагер :^)
     
  3. lola-86

    lola-86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2011
    Пораки:
    729
    Допаѓања:
    198
    Од Зиаја сум користела од кремите за лице и задоволна сум,за цената се супер немам зборови.Нивеата вода можат да им носат,Нивеа и Лореал кремите кај нас се за никаде нема да купувам веќе,освен од странство...
     
  4. Miss666

    Miss666 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    1.267
    Допаѓања:
    3.203
    Пол:
    Женски
    Ај некоја што го користи какао путерот од Ziaja ако сака да ми каже по која цена е и како е задоволена од истиот? Тенкју!