1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zimnica

Дискусија во 'Канта' започната од kj123456, 3 септември 2018.

?

Sto najcesto pravite od zimnica?

 1. Ajvar

  2 глас(а)
  100,0%
 2. Lutenica

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kj123456

  kj123456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Sto prigotvuvate od zimnica
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.