1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zippet Neaprene-Шорцеви за слабеење

Дискусија во 'Фитнес' започната од The.Pink.Angel, 9 септември 2012.

 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  132
  Што мислите за шорцевите за слабеење помагат ли го намалуват ли стомакот бутовите го има ли некој ако го има пишете резултати http://www.topshop.com.mk/zipperneopren ... rp=3&pcs=3 или дајте ми некоја друга справа за слабеење што не е многу скапа фала :)
   
 2. hard.heart

  hard.heart Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  би требало да има ефект.јас имам слични,не од топ шоп и стварно потат. А јас дека ги носам за вежбање,се цедат после саат тренинг. Добро спреми се со вода пред вежбање,за време и после вежбање. :)