1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ZIVOTOT I BRAKOT POSLE NEVERSTVO KAKOV BI BIL

Дискусија во 'Канта' започната од sara81, 21 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sara81

  sara81 Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  JAS ZIVEAM KAKO POLICAEC
   
 2. sara81

  sara81 Активен член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  PISETE SOVET
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.