1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

znae li nekoj...

Дискусија во 'Канта' започната од bile21, 14 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bile21

  bile21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2010
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Znae li nekoj kade e novata lokacija na "FORNARINA"
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.051
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува никаква дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.