Znaete li kolku se plateni tv voditelite-reporteri?

Дискусија во 'Канта' започната од feminka021, 15 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminka021

  feminka021 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  me interesira kolkava e platata na tv voditelite-reporteri po televiziive? znae li nekoj? :)
   
 2. sweet.star

  sweet.star Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  47
  Прво прочитај ги правилата на форумов,а второ побарај тема и кога ке ја најдеш таа тема шти ја бараш таму постави прашање-прашање поврзано со темата. :) ;)
   
 3. feminka021

  feminka021 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  da znam otposle vidov :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.